O nás

Kdo jsou lidé z NITTA Systems?

Specialisté na rozpoznávání informací z obrazových zdrojů, jakými jsou videozáznamy nebo fotografie. S námi vytěžíte ze svých obrazových dat maximum užitku!

Automatizované zpracování informací z obrazových zdrojů je královskou disciplínou programování a softwarových aplikací. Věnujeme se jí více než 10 let, od roku 2006 pod názvem NITTA Systems. Jsme čeští specialisté, kteří si předsevzali za cíl své zkušenosti proměnit a vyrábět řešení přínosná pro široké spektrum klientů. Proto jsme se zaměřili na rozpoznávání informací například z kamerových či fotografických záznamů.

Dokážeme z nich nejen získat informace o tvaru, barvě nebo směru pohybu, ale také o poškození. Velkým přínosem je přesné a spolehlivé čtení registračních značek vozidel (RZ/SPZ) a samozřejmě i dalších textů. Díky tomu můžeme nabídnout produkty začínající automatickou evidencí a povolováním vjezdu automobilů do střežených areálů a končící hlídáním jakosti a celistvosti zboží ve výrobních provozech.

Práci stále bereme jako zábavu a příležitost rozšířit si obzory, proto vycházíme vstříc i klientům se specifickými požadavky. Na druhé straně máme ucelené portfolio pro řadu oblastí, kam můžeme nasadit hotové řešení takřka „na počkání“ – a to zcela autonomně, nebo jako komponentu komplexnějšího systému.

Pokud máte pocit, že namísto efektivního využívání informací vám peníze, čas a energie lidově řečeno protékají pod rukama, protože nedokážete ze svých obrazových dat dostat klíčové údaje přesně a bez manuálního zásahu člověka, jste u nás správně. Změníme váš pohled na to, co vše jde číst a evidovat snadno a precizně. Jsme NITTA Systems, odborníci na rozpoznávání obrazu.